Jaki prezent dla dziecka?

O wszystkim innym
ursszzulea
Świeżak

Jaki prezent dla dziecka?

Postautor: ursszzulea » 25 lis 2016, o 13:13

Szukacie dobrego prezentu dla swojego dziecka ? Jeśli jest bardzo małe to zabawki dla niemowlaka są najlepszą możliwą opcją prezentu, do tego bardzo praktyczną ! Sami zobaczcie na ofertę Szafa Bobasa i się przekonajcie o świetnej jakości ubrań w ich ofercie !
Tutka
Użytkownik

Re: Jaki prezent dla dziecka?

Postautor: Tutka » 27 kwie 2017, o 13:42

Dla dziewczynek najlepszym prezentem są klocki lego friends :) Moja chrześnica po prostu uwielbia się nimi bawić a do tego rozwija dzięki nim wyobraźnię i kreatywność.
turi
Użytkownik

Postautor: turi » 28 kwie 2017, o 07:09

Ja zainteresowałam się ofertą sklepu polecanego tu wcześniej i na tegoroczną Komunię mojej chrześnicy kupiłam jej taki srebrny obrazek http://www.swietymarek.com/obrazki-srebrne.html. Uważam, że prezenty dla dziecka powinny być dopasowane przede wszystkim do charakteru uroczystości. Gdyby były to urodziny pewnie zdecydowałabym się na zakup jakiś edukacyjnych zabawek.
Dagmaria
Świeżak
Kontaktowanie:

Postautor: Dagmaria » 16 maja 2017, o 13:25

ja stawiam na zabawki ponadczasowe biały koń na biegunach,drewniane klocki :)
kolagen,biotyna,kwas hialuronowy
turi
Użytkownik

Postautor: turi » 28 maja 2017, o 09:39

Jesli szukamy zabawek, które dają nam możliwość by dziecko znacznie lepiej się rozwijało, to na pewno warto rozważyć zakup klocków lego :) Akurat najbardziej lubię serię lego duplo :) w sieci trafiłam na sklep: https://www.klockidlaciebie.pl/pol_m_LE ... o-156.html i powiem Wam, że bardzo podoba mi się ich duży wybór przeróżnych zestawów!
hania
Świeżak

Postautor: hania » 14 lis 2017, o 20:33

Myślę, że mata edukacyjna dla niemowlaka może być świetnym pomysłem na prezent. Ja bardzo często kupuję właśnie matę w prezencie. Taka mata jest bardzo stymulująca dla maluszka. Mój syn bardzo lubił swoją matę, te wszystkie kolory, dźwięki, różne materiały i faktury. W sklepach jest teraz ogromny wybór takich zabawek.

Wróć do „Hyde Park”