Internetowy kantor?

O wszystkim innym
Gurpka
Świeżak

Re: Internetowy kantor?

Post autor: Gurpka » 23 paź 2016, o 06:51

Chyba takich sprawdzonych kantorów online też jest sporo. Ja natomiast korzystam z takiego http://www.trejdoo.com i też jestem bardzo zadowolona. Szybko, sprawnie i gwarantują najlepszy kurs walut online. Bardzo fajnie, że takie powstają, nie trzeba latać po mieście w poszukiwaniu czynnego kantoru, bo online mamy przez 24h. :)
lukaszz33s
Świeżak
Kontakt:

Post autor: lukaszz33s » 30 paź 2016, o 11:43

Wydaje mi się, że można im zaufa, jest to całkiem niezła opcja !

------------------------------------
https://fala-uderzeniowa.warszawa.pl/
Ostatnio zmieniony 7 lis 2016, o 23:18 przez lukaszz33s, łącznie zmieniany 1 raz.
pawelk
Świeżak

Post autor: pawelk » 12 lut 2017, o 18:28

co do zaufania jest to indywidualna sprawa każego więc nie dyskutuje.
W kwestii bezpieczeństwa polecam jednak przyjżeć się nastepująym informacjom zanim prześlecie komukolwiek pieniądze w kantorze internetowym:
1) Czy kantor jest nadzorowany przez KNF warto wiedzieć że wtedy średki klienta czyli nasze są wyłaczone z masy upadłościowej z której spłaca się wierzycieli
2) Na czyje konto przelewacie pieniądze prywatne firmowe ? Banki nie mają obowiązku tak jak i KNF monitorowania przepływów na tych kontach chyba że kantor sam o to zadba
3) kwestia procesu rejestracji jeżeli ktokolwie mi powie że jego środki są bezpieczne na koncie po podaniu zaledwie 2 informacji (hasło i login) to brawo. Polecam kantory które zbierają więcej informacji przy rejestracji. Dlaczego? Kantory wg. różnych raportów mają kuż kilkanaście mld zł obrotu w końcu ktoś zacznie dobierać się do tych pieniędzy. Podszyje się pod nasze dane zabierze nam dostęp do maila i po naszych zdeponowanych środkach zmieni adres konta bankowego na inny i nigdy nie znajdziesz swoich pieniędzy. Rejestrujesz się sprawdź jakie dane będzie posiadać kantor aby zweryfikować transakcje sprawdź czy masz gwarancje że potwierdzisz swoje zlecenia nie tylko hasłem ale również np. kodem SMS lub kodem w bok.

Ja osobiście sprawdziłęm kantor internetowy Rkantor.com. Polacam pewny i bezpieczny
korrnell111
Świeżak

Post autor: korrnell111 » 13 lut 2017, o 15:26

Bardzo popularne stała się wymiana walut przez internet, jest to bardzo szybki sposób, bez wychodzenia z domu.
http://pozycz500.pl/pozyczki-online-ranking/
Joanna1
Świeżak

Post autor: Joanna1 » 27 mar 2017, o 12:11

Sceptycyzm w tej kwestii nie zaszkodzi. :arrow:

1) sprawdź wybrany kantor internetwoey czy ma zabezpieczenia przed cyber atakiem
2) sprawdź czy jest instytucją płatniczą i podlega KNF lub NBP
3) jeśli poprzednie dwa punkty są "za trudne " do sprawdzenia sprawdź ILE LAT ISTNIEJE NA RYNKU (pierwsze powstały ok. 7 lat temu)

PS. Rekomenduję m.in. kantoronline.pl, choć szatą graficzną nie przyciąga. Można go nazwać "Tradycyjny" i no i "6 lat na rynku"

:idea: 8-)
Kajka
Świeżak

Post autor: Kajka » 18 kwie 2017, o 08:36

Oczywiście, że nie masz czego się obawiać, o ile dokonujesz transakcji wymiany we właściwym miejscu. Kantor internetowy prowadzony przez bank jak np. Alior z pewnością daje poczucie bezpieczeństwa, ponieważ ludzie mają zaufanie do tego typu instytucji, ponieważ powierzone im środki są chronione przez BFG.
ODPOWIEDZ