Wirtualne portfele.

Analizy, testy i opinie
drspa3
Świeżak

Wirtualne portfele.

Postautor: drspa3 » 24 paź 2011, o 12:02

Witam.

Może ktoś wypowie się na temat wirtualnych portfeli? Czy one są bezpieczne? Jakie będą najlepsze? co na to skarbówka? itd.
Ac-dc

Re: Wirtualne portfele.

Postautor: Ac-dc » 24 paź 2011, o 19:10

MOneybookers to najlepsza sprawa , i jest wdg mnie bezpieczniejszy od konta w banku ... Ja nigdy na real nie wypłacałem kasy bo nie ciało mi się , miałem kumpla który miał teź Moneybookers , przelewałem kase na jego Money...a on mi na konto w banku ...

Raz miałem włamanie na konto ... ale z racji tego że sprzedawałem system ruletkowy i w screenach zapomniałem zamalować adresu e mail ...
Jak bedziesz miał/a odrębne konto e mail z mocnym hasłem , nie będziesz się chwalił/a tym adresem to wydaje mi się bardzo bezpieczny

pozdro
admin
Administrator

Postautor: admin » 24 paź 2011, o 20:36

Przeniosłem temat, i przykleiłem. ;)

Co do wirtualnych portfeli, to trzeba się trochę dowiedzieć, bo sądzę że niedługo będą potrzebne :D

Ja mam tylko na paypal.pl ale szczerze korzystałem kilka razy...
drspa3
Świeżak

Postautor: drspa3 » 24 paź 2011, o 21:31

Ac-dc pisze:MOneybookers to najlepsza sprawa , i jest wdg mnie bezpieczniejszy od konta w banku ... Ja nigdy na real nie wypłacałem kasy bo nie ciało mi się , miałem kumpla który miał teź Moneybookers , przelewałem kase na jego Money...a on mi na konto w banku ...

Raz miałem włamanie na konto ... ale z racji tego że sprzedawałem system ruletkowy i w screenach zapomniałem zamalować adresu e mail ...
Jak bedziesz miał/a odrębne konto e mail z mocnym hasłem , nie będziesz się chwalił/a tym adresem to wydaje mi się bardzo bezpieczny

pozdro

O zabezpieczeniach to ja wiem i właśnie zastanawiam się czy nie zakładać czy zakładać MB, a może inne. Z tego co wiem, że można wypłacić z bankomatu kartą MB.
A co według Ciebie to znaczy, że jest bezpieczny od banku? Co z skarbówką i podatkami?

majekqwert pisze:Przeniosłem temat, i przykleiłem. ;)

Co do wirtualnych portfeli, to trzeba się trochę dowiedzieć, bo sądzę że niedługo będą potrzebne :D

Ja mam tylko na paypal.pl ale szczerze korzystałem kilka razy...

Wielkie dzięki, bo ja już sam miałem problem gdzie założyć ten wątek i też myślałem, żeby w systemach założyć albo coś mi nie pasowało bo portfel elektroniczny to nie system :D
admin
Administrator

Postautor: admin » 24 paź 2011, o 21:34

System na skarbówkę ;p
Karolina55555
Gracz

Postautor: Karolina55555 » 24 paź 2011, o 22:02

ja mam moneybookers a właściwie skrill i jestem zadowolona, pieniądze z portfela w 2-3s znajdują się u buka. Jeśli chodzi o wypłatę z buka to mi szło chyba 1 dzień, wczoraj wysłałam dzisiaj już miałam :D ogólnie jestem zadowolona, nie wiem jak kwestia przelewania pieniędzy na konto w banku jutro sie tym zajmę, jakby co to powiem :D
Ac-dc

Postautor: Ac-dc » 25 paź 2011, o 01:30

nie wiem jak to jest , ale jeśli masz konto na mb i ono nie jest powiązane z bankie to chya skarbówka sie nie przypier***i ... Bo chyba nie kontrolują (PL) Moneybookersa ... tak mi się wydaje .

A tak nawiasem , to aż tak dużo wygrywasz (masz zamiar ) ??

;d
drspa3
Świeżak

Postautor: drspa3 » 25 paź 2011, o 13:04

Karolina55555 pisze:ja mam moneybookers a właściwie skrill i jestem zadowolona, pieniądze z portfela w 2-3s znajdują się u buka. Jeśli chodzi o wypłatę z buka to mi szło chyba 1 dzień, wczoraj wysłałam dzisiaj już miałam :D ogólnie jestem zadowolona, nie wiem jak kwestia przelewania pieniędzy na konto w banku jutro sie tym zajmę, jakby co to powiem :D

Bede czekać na wyniki :D, a nie myslalas o karcie MB i wypłącie z bankomatu?

Ac-dc pisze:nie wiem jak to jest , ale jeśli masz konto na mb i ono nie jest powiązane z bankie to chya skarbówka sie nie przypier***i ... Bo chyba nie kontrolują (PL) Moneybookersa ... tak mi się wydaje .

A tak nawiasem , to aż tak dużo wygrywasz (masz zamiar ) ??

;d

I tu jest problem bo każdemu może sie tak wydawać a w rzeczywistości jest inaczej więc trzeba to sprawdzić, a ile wygrywam i mam zamiar nie napisze ci tego, bo moze skarbówka siedzi i czyta posty :D
Karolina55555
Gracz

Postautor: Karolina55555 » 25 paź 2011, o 14:46

MB ma siedzibę w UK wiec przyczepić sie nie mogą bo to konto prawnie jest anglików, chyba że ktoś naśle na ciebie skarbówkę to może wtedy będą obiegać sie o pozwolenia i się dostaną do bilingów twojego konta, ale jak sie nic nie robi i nikomu nie powie to nie powinno być problemów :D
admin
Administrator

Postautor: admin » 25 paź 2011, o 17:39

A ja jestem ciekaw jak działa ta karta z MB :?: I ile się za nią płaci, bo mogła by być dobrym sposobem, na nie zwracanie skarbówki :D

Wróć do „Systemy”