Ustawa Hazardowa

Analizy, testy i opinie
drspa3
Świeżak

Re: Ustawa Hazardowa

Postautor: drspa3 » 22 paź 2011, o 12:44

Od razu mi lepiej, chyba was kocham za uspokojenie mnie :D
A co do skarbówki to wiem jak to jest bo pomagałem mamie w firmie, opłacałem samochód z zagranicy, rejestrowałem nip.

Ale co do konta moneybookers jest to legalne? Nikt się nie przyczepi skąd mam np w miesiąc 80 tysięcy na MB?
Karolina55555
Gracz

Postautor: Karolina55555 » 22 paź 2011, o 19:17

drspa3 pisze:Od razu mi lepiej, chyba was kocham za uspokojenie mnie :D
A co do skarbówki to wiem jak to jest bo pomagałem mamie w firmie, opłacałem samochód z zagranicy, rejestrowałem nip.

Ale co do konta moneybookers jest to legalne? Nikt się nie przyczepi skąd mam np w miesiąc 80 tysięcy na MB?

Raczej nie bo z ruletki tyle nie wyciągniesz wiec bądz spokojny :P
Mi tam na prawde wystarczy 100zł na dzień, do tego usilnie dąże i bede jak w niebie bo co za duzo to niezdrowo problemy potem sa straszne a tak jakby sie pracowało normalnie plus z ruletki ten 1-2 tyś na mies to se można pożyć na poziomie :D

Co do MB to nie masz co sie martwic bo maja siedzibe w UK a co do sumy to ja nie wiem chyba tez nie bedzie problemów chociaz musiałbyś jakis regulamin przeczytać
Ac-dc

Postautor: Ac-dc » 22 paź 2011, o 19:22

Karolina ... a na jakim obecnie jesteś poziomie ? dziennym ?

Pozdro . K.sz
Karolina55555
Gracz

Postautor: Karolina55555 » 22 paź 2011, o 19:48

no na razie wychodzi mi 4zł na dzień :P
ale ja sobie testuje różne pierdoły, mieszam systemy, nie dopracowałam jeszcze jak będę stawkować poszczególne systemy, wszystko jest w fazie testów, ale wole testować na sucho dlatego bardzo mało gram w zasadzie robię dziennie raz ten system z gotowym schematem to zarabiam 6j i raz obstawiam całe płótno tylko bez 0, 21, 24 i wtedy zarabiam 2j.
Ac-dc

Postautor: Ac-dc » 22 paź 2011, o 20:03

hehe.. Też dobry Patent ... nawet 4zł na dzień to jest coś . Mi się marzy tak 30zł dziennie to było by super .. a 100zł jak wczesniej pisałas to było by extra ;) :D :D
drspa3
Świeżak

Postautor: drspa3 » 22 paź 2011, o 21:18

Ac-dc pisze:hehe.. Też dobry Patent ... nawet 4zł na dzień to jest coś . Mi się marzy tak 30zł dziennie to było by super .. a 100zł jak wczesniej pisałas to było by extra ;) :D :D

30, albo 100 a nawet 200 w dzień to nie problem :D

Może ktoś się wypowie na temat wirtualnych portfelów?
boni11
Gracz

Postautor: boni11 » 24 lut 2012, o 14:08

oczywiście nie problem, jeśli masz już spory kapitał.
ja zaczynałem od przegrania 1tys jak frajer (black jack, ruleta na farta, poker)
wpłaciłem sobie teraz 100zł i na początek ustaliłem limit na 1-2euro, teraz wraz ze wzrostem kapitału limit podniosłem do 10euro.

a co do moneybookers/skrill to wyjście z kartą wydaję się ok ale czy wypłata z bankomatu w dowolnym banku nie zostawia żadnych śladów?
Karolina55555
Gracz

Postautor: Karolina55555 » 26 kwie 2012, o 21:01

a co do moneybookers/skrill to wyjście z kartą wydaję się ok ale czy wypłata z bankomatu w dowolnym banku nie zostawia żadnych śladów?[/quote]

podobno nie, w kazdym razie niesłyszałam o komplikacjach z tego tytułu, ale jak ise boisz to przeciez wypłacac nie musisz, kupuj na e-bayu płac karta bezpośrednio w restauracji czy w sklepie i tyle, jak masz stała pracę to taka opcja jest bezpieczna i wykonalna bo za co ise da płacisz karta MB a jak sie nie da to gotówka z pracy, ale teraz to wszytko jest elektroniczne wiec nie bój sie uda ci sie wydac cała forse....
Karolina55555
Gracz

Postautor: Karolina55555 » 26 kwie 2012, o 21:02

Karolina55555 pisze:a co do moneybookers/skrill to wyjście z kartą wydaję się ok ale czy wypłata z bankomatu w dowolnym banku nie zostawia żadnych śladów?

podobno nie, w kazdym razie niesłyszałam o komplikacjach z tego tytułu, ale jak ise boisz to przeciez wypłacac nie musisz, kupuj na e-bayu płac karta bezpośrednio w restauracji czy w sklepie i tyle, jak masz stała pracę to taka opcja jest bezpieczna i wykonalna bo za co ise da płacisz karta MB a jak sie nie da to gotówka z pracy, ale teraz to wszytko jest elektroniczne wiec nie bój sie uda ci sie wydac cała forse....[/quote]
Radzio
Świeżak

Postautor: Radzio » 25 lip 2012, o 01:25

Tu akurat mam troche doświadczeń, więc sie podziele. MB to najbardziej sześcio -nie dwu- licowa firma pod słońcem, jeśli myślicie że uda wam sie ukryć cokolwiek za granicą za pomocą MB to od razu lepiej oddajcie te pieniądze na pck, bo MB raportuje wpłaty do kilku urzędów jednocześnie, gorzej niż MB sie nie da postępować z zagranicznymi wpływami. Polecam spółke off-shore na Malcie lub Cyprze, lub konto w Rosji jak ktoś ma znajomych lub obywatelstwo. Ale MB omijajcie z daleka.

Wróć do „Systemy”