Ustawa Hazardowa

Analizy, testy i opinie
admin
Administrator

Ustawa Hazardowa

Postautor: admin » 23 kwie 2011, o 12:47

Nie przeczytałem jej całej, ale jak będzie chwila to przeczytam, i opisze co i jak, a na razie można pobrać

710.pdf
(306.66 KiB) Pobrany 362 razy

:!:
admin
Administrator

Re: Ustawa Hazardowa

Postautor: admin » 25 kwie 2011, o 20:04

Trochę poczytałem i:

1.Kara za uczestnictwo w "nielegalnej" ;) grze to 100% wygranej

2.Mogą nam zakazać grać ;)

P.S. Nie czytałem jej dokładnie, ale nie znalazłem nic co do sposobu wyłapywania uczestników ;) Większość ustawy jest głównie o organizatorach...
15hubi
Gracz

Postautor: 15hubi » 25 kwie 2011, o 21:38

Bardziej martwi mnie ta kontrola kont,mając wpłaty z zagranicy nawet średnich kwot bank będzie powiadamiał odpowiednie organa,może konto założone za granicą będzie wyjściem?
admin
Administrator

Postautor: admin » 25 kwie 2011, o 22:05

15hubi pisze:Bardziej martwi mnie ta kontrola kont,mając wpłaty z zagranicy nawet średnich kwot bank będzie powiadamiał odpowiednie organa,może konto założone za granicą będzie wyjściem?

Też o tym myślałem ;) Tylko gdzie i jak takie założyć :?:
15hubi
Gracz

Postautor: 15hubi » 27 kwie 2011, o 20:56

Z kontem jest tak,że trzeba być osobiście w większości bankow.Czytałem wypowiedż gostka z rządu z ostatnich dni.Powoli się wycofują,powiedział,że trzeba to zmienić,dogadać się z bukami,bo nie ma szans kontrolować ludzi,tylko czy przed wyborami będą to robić?Na razie grajmy dalej i zobaczymy.
admin
Administrator

Postautor: admin » 30 kwie 2011, o 11:15

15hubi pisze:Z kontem jest tak,że trzeba być osobiście w większości bankow.Czytałem wypowiedż gostka z rządu z ostatnich dni.Powoli się wycofują,powiedział,że trzeba to zmienić,dogadać się z bukami,bo nie ma szans kontrolować ludzi,tylko czy przed wyborami będą to robić?Na razie grajmy dalej i zobaczymy.

Zobaczymy co z tego będzie :)
rudyrenifer
Świeżak

Postautor: rudyrenifer » 5 maja 2011, o 14:05

Witam.
Ustawa hazardowa od 15 kwietnia jest w Senacie i u Prezydenta, czyli chłopcy z wiejskiej pomału zbliżają się do końca pracy nad ustawą.
Na kontrolę kont bankowych wyjściem może być portfel elektroniczny. Póki co portfele są legalne i bardzo popularne a pieniądze z nich można wypłacać np. kartą w bankomacie (oczywiście jest prowizja i przewalutowanie) lub płacić w sklepach (brak prowizji, tylko przewalutowanie).
Pozdrawiam
admin
Administrator

Postautor: admin » 5 maja 2011, o 17:41

rudyrenifer pisze:Witam.
Ustawa hazardowa od 15 kwietnia jest w Senacie i u Prezydenta, czyli chłopcy z wiejskiej pomału zbliżają się do końca pracy nad ustawą.
Na kontrolę kont bankowych wyjściem może być portfel elektroniczny. Póki co portfele są legalne i bardzo popularne a pieniądze z nich można wypłacać np. kartą w bankomacie (oczywiście jest prowizja i przewalutowanie) lub płacić w sklepach (brak prowizji, tylko przewalutowanie).
Pozdrawiam

A mógł byś szerzej opisać portfel elektroniczny. Masz może na myśli serwisy typu paypal :?:
rudyrenifer
Świeżak

Postautor: rudyrenifer » 5 maja 2011, o 20:03

Tak, Paypal jest portfelem elektronicznym. Ja korzystam z innego portfela (Neteller). Siedzibę mają w Wielkiej Brytanii czyli ruch pieniądza bukmacher → portfel elektroniczny i na odwrót odbywa się poza granicami Polski, a to jest najważniejsze.

Ruch pieniądza wygląda następująco:
1. konto w Neteller zasilam kartą debetową inteligo, następnie kasę z Netellera wpłacam do bukmachera. Wszystkie transakcje następują natychmiast. Jak ktoś będzie chciał sprawdzić moje konto bankowe to zobaczy tylko, że wpłacam kasę do portfela elektronicznego, a co się dalej z nią dzieje czy płacę na ebay-u czy przeznaczam ją na hazard to tak łatwo nie zobaczy.

2. jak coś wygram lub wszystkiego nie przegram robie wypłatę od bukmachera na konto Neteller a następnie idę z kartą płatniczą Netellera po kasę do bankomatu. Czas realizacji wypłaty bukmacher → Neteller około 6 do 8 godzin. Można również pieniądze przelać na konto bankowe. Nie wiem ile czasu idzie przelew, ale pewnie kilka dni.

Podobnym portfelem i dodatkowo posiadającym wsparcie w języku polskim jest Moneybookers.

Z polskich portfeli elektronicznych są Przelewy24, ale ponieważ mieszczą się oni na terenie Polski, transakcje będą łatwe do sprawdzenia przez stróżów prawa ścigających biednych hazardzistów.
Anonim
Świeżak

Postautor: Anonim » 6 maja 2011, o 13:03

Ja używam moneybookers, póki co żadnych problemów nie miałem ;)

Wróć do „Systemy”